PWS-920P-SQ SuperMicro 920W 80 Plus Platinum Power Supply 672042077205 *Pulled*
  • Stock: 6 In stock
  • Model: PWS-920P-SQ
  • Weight: 3.00lb
  • Dimensions: 16.00in x 6.00in x 4.00in
  • MPN: PWS-920P-SQ
Write a review
Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha
Description
SuperMicro 920W 80 Plus Platinum Power Supply