005052168 EMC Data Domain 800GB SAS 12Gbps 3.5" Solid State Drive 118000300
- Stock: 7 In stock
- Model: 005052168
- Weight: 4.00lb
- Dimensions: 10.00in x 8.00in x 4.00in
- MPN: 005052168
$195.00
Ex Tax: $195.00
Description
EMC Data Domain 800GB SAS 12Gbps 3.5" Solid State Drive
| Part Number: | 005052168 / 118000300 / MZILS800HEHP-000C3 / MZ-ILS800N / PM1635A |
| Product Type | Solid State Drive |
| Brand | EMC |
| Capacity | 800GB |
| Interface | SAS |
| Form Factor | 3.5" |
| Data Transfer Rate | 12Gbps |
| Conditions: | Seller Refurbished |
You Might Like
Brand: Western Digital
**0-Hours Westerm Digital Purple 8TB 7.2K SATA 6Gbps 256MB 3.5'' Surveillance Hard Drive**Part Number:WD85PURZProduct TypeHard DriveBrandWestern Digit..
$399.99
Ex Tax:$399.99
Brand: Dell
**Dell 3.84TB TLC SAS 12Gbps 2.5" Internal Solid State Drive**Part NumberN85XX / 0N85XX / KPM5XRUG3T84Product TypeSolid State DriveBranddellCapac..
$869.99
Ex Tax:$869.99
Brand: Seagate
SEAGATE CONSTELLATION 2TB SATA 7.2K 128MB 6G HARD DRIVEPART NUMBER:ST2000NM0033PRODUCT TYPE:HARD DRIVESTORAGE CAPACITY:2TBBRANDSEAGATEUSAGE OF HOURS0-..
$74.90
Ex Tax:$74.90
Brand: Hewlett-Packard-Enterprise
HP 72GB 3G S-P SAS 15K RPM 2.5" SFF HOT PLUG HARD DRIVEPART NUMBER:431935-B21 / 459889-002 / 432321-001PRODUCT TYPE:HARD DRIVEBRANDHPCAPACITY72GBFORM ..
$10.90
Ex Tax:$10.90
Brand: Hewlett-Packard-Enterprise
HP 300GB 10K SATA 2.5" NHP HARD DRIVENOTE: ITEM HAS BLANK TRAY ATTACHED AND DOES NOT HAVE HP BLUE STICKER.PART NUMBER:490585-001PRODUCT TYPE:HARD DRIV..
$17.99
Ex Tax:$17.99
Latest Products
Brand: Hewlett-Packard-Enterprise
HPE Micron 64GB PC4-21300 DDR4-2666MHz ECC REG Quad Rank Smart Memory ModuleNOTE: This Memory is for Server Only , WILL NOT WORK ON PERSONAL COMPUTERS..
$249.00
Ex Tax:$249.00
Brand: NVidia
NVIDIA BlueField-2 PCIe 4.0 2-Port 200Gbps Ethernet DPU Adapter.Product Type.Adapter CardPart Number.BF2M515ABrand.NVIDIANumber of Ports.2Interface.Pl..
$457.99
Ex Tax:$457.99
Brand: Hewlett-Packard-Enterprise
HP LaserJet E82660dn E82650z Black Developer UnitProduct Type.Black Developer UnitPart Number.5PN82-67002Brand.HPConditions.Factory Sealed..
$199.00
Ex Tax:$199.00
Brand: Cisco
LOT OF 2 Cisco Nexus 5548P Fan ModuleProduct Type.Fan ModulePart Number.N5548P-FAN V01 / 800-37155-01 / 800-34511-02Brand.CiscoConditions.Used..
$29.99
Ex Tax:$29.99
Brand: Hewlett-Packard-Enterprise
HP Elitebook 850 G6 i7-8565U 1.80GHz 16GB Notebook W/ 1x Adapter 1x Power Cable ** NO SSD**Note: Item have Scratches on BottomNote: This Item co..
$171.99
Ex Tax:$171.99