DPS-345AB Sun Fire X2100 M2 345W Power Supply 300-2002-01 AF345C00001
- Stock: 2 In stock
- Model: DPS-345AB
- Weight: 3.00lb
- Dimensions: 16.00in x 6.00in x 6.00in
- MPN: DPS-345AB
Description
Sun Fire X2100 M2 345W Power Supply
| Part Number: | DPS-345AB / 300-2002-01 / AF345C00001 |
| Product Type | Power Supply |
| brand | Sun |
| Output Power | 345W |
| Conditions: | Used |
You Might Like
Brand: Dell
**Dell PowerEdge 870W Power Supply**Part Number:YFG1C / 0YFG1CProduct TypePower SupplybrandDellOutput Power870WConditions:Used..
Brand: Dell
**Dell Precision 1000W Alienware Aurora Power Supply**Part Number0PDJK / 00PDJKProduct TypePower SupplyBrandDellOutput Power1000WConditionsUsed..
**Dell Alienware Aurora R10 1000W Power Supply **Part Number:0WTGNProduct TypePower supplybrandDellOutput Power1000WConditions:Used..