** SanDisk Extreme 2TB Portable External SSD USB-C USB 3.2 SDSSDE51-2T00-AW25 **
- Stock: 1 In stock
- Model: SDSSDE51-2T00-AW25
- Weight: 1.00lb
- Dimensions: 10.00in x 8.00in x 6.00in
- MPN: SDSSDE51-2T00-AW25
Description
SanDisk Extreme 2TB Portable External SSD USB-C USB 3.2
Product Type.Portable External SSD
Part Number.SDSSDE51-2T00-AW25
Brand.Sandisk
Capacity. 2 TB
Interface.USB 3.2 Gen 2 (USB-C connector)
Model.SanDisk Extreme Portable SSD
Conditions.Open Box
You Might Like
Brand: Western Digital
Brand: Dell
**Dell 3.84TB TLC SAS 12Gbps 2.5" Internal Solid State Drive**Part NumberN85XX / 0N85XX / KPM5XRUG3T84Product TypeSolid State DriveBranddellCapac..